AMC100-FA48
AMC100-FA48
● Σχεδιασμένο ειδικά για τη διαχείριση τροφοδοσίας διακομιστή στο κέντρο δεδομένων
● A plus B διπλό κύκλωμα εξόδου AC, συνολικά 48 διακλαδώσεις
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● Συνολική αρμονική ρεύματος
Αποστολή ερώτησής
  • Περιγραφή
    Πληροφορίες
    Χαρακτηριστικό γνώρισμα
    1) Επικοινωνία:RS485/Modbus-RTU
    2)Πολυκύκλωμα:48 μονοφασικό ή 16 τριφασικό
    3) Βαθμολογήθηκε U and I:U: AC 220V/380V I:5A
    Λειτουργία
    · 1 επικοινωνίες RS485
    product-616-616
    Εγκατάσταση
    DIN 35mm
    Διάσταση (Μ*Π*Υ):
    product-616-616
    Εμφάνιση
    Καλωδίωση
    image014
    image015
    image017
    Παράμετρος
    Σύστημα διανομής
    ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΝ
    Τάση διαύλου
    Μετρημένη ηλεκτρική τάση
    220V
    Εύρος μέτρησης
    ±20 τοις εκατό
    Παραφορτώνω
    Στιγμιαία τάση 2 φορές/δευτ
    Τρέχον εισερχόμενο κύκλωμα
    Βαθμολογήθηκε
    50 mA
    Εύρος
    %7β%7β0%7δ%7δ.%7β%7β1%7δ%7δ}mA
    Παραφορτώνω
    Συνεχές 1,2 φορές, στιγμιαία 10 φορές/δευτ
    περιβάλλον
    ανύψωση
    Θερμοκρασία
    Υγρασία
    Σχετική υγρασία Λιγότερη ή ίση με 93 τοις εκατό
    Συχνότητα
    AC45-65Hz
    Μετρήσει
    Εξοδος
    Αντοχή μόνωσης
    Η αντίσταση μόνωσης μεταξύ όλων των ακροδεκτών και των αγώγιμων τμημάτων του κελύφους δεν είναι μικρότερη από 100MΩ